Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów ze sporym doświadczeniem, jacy nie tylko poprowadzą terapię, lecz też edukują społeczeństwo. Profesjonalna pomoc skierowana jest do osób będących w kryzysie życiowym, które zmagają się z sytuacją stresującą lub z różnymi chorobami natury psychologicznej. Proponowane opcje pomocy w takim gabinecie to: terapia indywidualna, psychoterapia par, terapia rodzinna, rozmowy z neuropsychologiem, konsultacje z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj skieruje może liczyć na empatyczne podejście.

Dostępne informacje na temat poradni, certyfikaty psychologów oraz opinie dotychczas uczęszczających tutaj klientów podane są na stronie internetowej. Dodatkowo na witrynie można także znaleźć wiele informacji w temacie przeróżnych schorzeń o charakterze psychicznym. Psycholog to witryna na której systematycznie pojawi się sporo interesujących oraz wyjątkowo praktycznych artykułów.

Jeżeli ktokolwiek zmaga się z: zaburzeniami o charakterze lękowym, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo innymi zaburzeniami lub problemami, to w tym gabinecie znajdzie stosowną pomoc. W gabinecie tym odbywa się leczenie nerwicy lękowej, opierająca się głównie na terapii poznawczo – behawioralnej, aby chory mógł rozumieć, jakie procesy umysłowe będą leżały u podstawy albo wzmacniają pojawiający się u niego strach.

Chorzy kierujący się do gabinetu mają możliwość decydować się także na terapię indywidualną albo na terapię grupową. Psychoterapia może zostać zastosowana samodzielnie lub w zestawieniu z środkami przeciwdepresyjnymi. Eksperci z ośrodka wiedzą, na ile istotna jest pomoc psychologa dla rodzin pacjentów. Sprawdzi się w rozwiązywaniu konfliktów wynikających z zaburzenia oraz pomaga w komunikowaniu się w rodzinie. Na równi chory, jak i jego bliscy mają możliwość dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 8 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać