Dlaczego podczas wizyty w Dubaju warto zobaczyć słynną Marinę

Dubaj znany jest na całym świecie ze swojego bogactwa, luksusu i przepychu. To niezwykle miasto powstało tak naprawdę dość niedawno, jeszcze kilkadziesiąt lat temu na jego obecnym obszarze były piaski pustyni i co najwyżej jakieś niewielkie wioski. Lecz wizja towarzysząca jego twórcom, ale też i bardzo duże finansowe nakłady sprawiły, że obecnie jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc zbudowanych przez ludzi. Na każdego, kto pierwszy raz się tam pojawi czekają liczne Atrakcje Dubaj, z których niektóre są naprawdę spektakularne i niezwykłe.

Z pewnością do takich można zaliczyć najwyższy budynek świata, z którego rozpościera się niezwykły widok na całą okolicę, ale też i usypane przez człowieka, sztuczne wyspy. Może aż tak głośno o niej nie jest, ale naprawdę wartym odwiedzenia miejscem jest również Dubaj Marina. Obecnie to jest jeden z największych portów jachtowych na świecie, co ciekawe, także usypanych od zera przez doświadczonych inżynierów. Marina jest połączeniem luksusu, rozrywki i widoków, które zapierają dech w piersiach. Zarówno to dotyczy tego, co można zobaczyć na wodzie, jak też i na brzegach sztucznej zatoki. A tam się znajduje naprawdę sporo, o czym można się przekonać odwiedzając to miejsce. Przystań jest wypełniona jachtami, właścicielami których są najbardziej znane osoby ze świata rozrywki, biznesu i sportu.

Na brzegach zostało wybudowanych dziesiątki ekskluzywnych wieżowców, w jakich się znajdują apartamenty mieszkalne, restauracje czy sklepy. Bardzo bogate jest życie nocne w tej dzielnicy, tak więc jeżeli ktoś będzie lubił dobrą zabawę, to na pewno nie będzie się nudził. Będąc już tam na miejscu można też skorzystać z różnego rodzaju wodnych atrakcji, jakich jak przykładowo Wynajem Jachtu Dubaj. Tego typu rejsy organizowane są na różny okres czasu, od jednej godziny do kilkunastu czy kilkudziesięciu dni, różnią się także atrakcjami dostępnymi w poszczególnych pakietach. Dużą popularnością na przykład się cieszą poranki na oceanie, podczas jakich można delektować się smacznym śniadaniem.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać