Wyposażenie przyczep kempingowych wynajmowanych w CarGO!

Wyposażenie kamperów wynajmowanych w CarGO! to elementy standardowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny a także komfortowo jeździć kamperem. Wypożyczający mogą również zdecydować się na wyposażenie dodatkowe. W dniu wynajmu każdy pojazd jest sprawdzony oraz schludny. W wyposażeniu głównym umieszczone są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie podnoszące komfort użytkowania to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz i kamera GoPro z akcesoriami. To ukazuje, iż da się komfortowo odbywać podróże o każdej z pór roku. Kamper pozwala na sporą niezależność.

Wynajmujący najczęściej zdecydowani są na kampery HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy najnowsze, jak i eksploatowane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwala na skorzystanie z oferty CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwalać na kupno najnowszego pojazdu. Co więcej, proponowany jest serwis, gdy jest to potrzebne. CarGO! to firma dyktująca zasady w kampery poznań ze względu na kilkuletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie mniejsza przestrzeń jest niedostrzegalna. Na węższych, europejskich ulicach kampery tej klasy sprawdzają się doskonale.

Klasa Comfort obejmuje kampery sześcioosobowe, wyróżniające się użytecznym wyposażeniem a także ekonomicznością. Z chęcią wypożyczają je rodziny z dziećmi. Można również decydować się na modele Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc łączą w sobie ergonomię i wygodę. Wśród korzyści mają: ogrzewanie grawitacyjne czy klimatyzacja w części mieszkalnej. Te kampery zalecane są dla osób podróżujących z dziećmi i ludzi podróżujących ze znajomymi. Dostępna jest również klasa najwyższa, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem przestrzeni przy równoczesnym utrzymaniu wielu korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać