Czy tuningując swój samochód warto także wymienić felgi

Wielu posiadaczy aut decydując się na tuning przede wszystkim rozpoczyna od kupna nowych felg. Oczywiście można to zrozumieć, gdyż to właśnie felgi od razu rzucają się w oczy, i to właśnie one w dużym stopniu decydują o całościowym stylu po dokonanej zmianie. Wprawdzie nabywając nowe auto często wybrać można spośród iluś propozycji przedstawionych przez producenta, lecz z reguły i tak nie będzie to nic porywającego. Sportowe felgi JR Wheels przede wszystkim znacząco wyróżniają się wyglądem.

Przeważnie posiadają one niestandardowe wzornictwo, które nadaje autu drapieżnego wyglądu. Przez to samochód będzie się zdecydowanie wyróżniał wśród innych, a w końcu przy tuningowaniu także i to ma znaczenie. Poza wyglądem wiele możliwości do wyboru jest także jeśli chodzi o kolory, wielu wytwórców felg sportowych oferuje bowiem dużo także jeśli chodzi o tę kwestię. To w jeszcze większym zakresie pozwala uzyskać indywidualny wygląd auta, niemożliwy do osiągnięcia przy wyposażeniu fabrycznym.

Lecz w rzeczywistości odpowiednie dobranie felg w taki sposób, żeby całość idealnie wyglądała, wcale nie należy do łatwych rzeczy. Po pierwsze wybór takich produktów jest dzisiaj naprawdę duży, i czasami trudno się będzie ostatecznie zdecydować. Niektórym będą się na przykład podobać felgi concaver, ale nie we wszystkich modelach samochodów się sprawdzą. Raz z tego powodu, że tego typu felgę należy dopasować do koloru karoserii, ale też i do ogumienia, na którym chce się jeździć. I ostatecznie okazać się może, że po montażu wcale pojazd nie zacznie wyglądać lepiej, niż przed przeróbkami.

Kolejną rzeczą są trendy, jakie powstały przez lata tuningowania danych modeli. I jeśli chodzi o nie zwyczajnie się należy takich standardów trzymać, bowiem może nie przejść wymyślanie jakiś swoich nietypowych rozwiązań. Dodatkowo pamiętać należy o przepisach, a te są bardzo jednoznaczne. Po zamontowaniu superlekkie felgi SL02 nie mogą ani trochę wystawać poza zarys karoserii, bo w przeciwnym razie liczyć się trzeba z zatrzymaniem rejestracyjnego dowodu w razie kontroli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać