Dlaczego będąc w Dubaju warto wypożyczyć jacht

Dubaj jest bardzo często odwiedzanym miejscem, z uwagi na to że zaoferować może mnóstwo najróżniejszych atrakcji. Z pewnością nie będą się tam nudziły osoby chcące obejrzeć niezwykłe obiekty ludzkiej inżynierii, takie jak chociażby najwyższy budynek na świecie, usypane wyspy albo Dubaj Marina. Pomimo tego, że poza miastem rozciąga się wielka pustynia, to tam również można spędzić wspaniała przygodę, przykładowo podróżując na wielbłądach albo nocując u rdzennych mieszkańców.

Ale niezwykle interesującą i ciekawą opcją będzie zwiedzanie okolic ze strony wody, tego typu Atrakcje Dubaj w ostatnich latach się cieszą rosnącym zainteresowaniem. To bezpośrednio się przekłada na ilość wypożyczalni, oferujących usługi takie jak Dubaj Rejs Jachtem. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana, dzięki czemu każdy bez żadnego problemu powinien sobie coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Najmniejsze jachty na pokład przeważnie zabierają parę osób, dlatego bardzo dobrze nadają się na kameralne podróże w niewielkim gronie. Niejednokrotnie takie jachty są wypożyczane przez pary, jakie chcą w ten sposób spędzić trochę romantycznych chwil. Za to na największych jachtach, na których można nawet pomieścić blisko sto osób, można zorganizować jakąś rodzinną uroczystość lub firmowy event.

Oczywiście w takich przypadkach trzeba się liczyć ze wyższym poziomem cen, lecz jak na to, co się dostaje w ramach całej usługi, to te ceny jakoś bardzo wygórowane nie są. Łodzie o najmniejszej długości można już wypożyczyć za mniej więcej kilkaset złotych za godzinę, w tej cenie oczywiście będzie kapitan oraz doświadczona załoga. W przypadku większych jachtów ceny też oczywiście będą wyższe, ale z kolei na ich wysokość spore znaczenie będzie miał też okres wynajmu. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że taki jacht wypożyczyć już można na godzinę czy kilka godzin, ale jeśli ktoś będzie chciał, to może to być nawet kilka tygodni. W niejednym przypadku klienci mają do dyspozycji już przygotowane pakiety, obejmujące najpopularniejsze miejsca, lecz będzie też można samodzielnie ustalić swoją trasę.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać