Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa oraz badmintona od firmy Yonex

Starannie wybrany asortyment zawierający gadżety do tenisa i badmintona dystrybuuje Yonex Polska, czyli dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Marka wytwarza wyroby przetestowane oraz certyfikowane. Wyjątkowo popularnym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na innowacyjnej metodzie wykonania. Firma jest także znana z autorskiej techniki Power Cusion, zastosowanej w obuwiu sportowym. Isometric to technika wpływająca na uzyskanie większej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Z kolei technologia Power Cusion skutecznie absorbuje siłę uderzeń, jaka powstała w efekcie opadania na arenę, przenosząc następne ruchy gracza. Już nawet to pokazuje, iż marka jest uznawana w świecie sportowców i nie bez przyczyny odpowiada za sponsoring licznych istotnych wydarzeń. Statystyki wskazują, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. We wskazanym punkcie sprzedaży online katalog produktów buty do tenisa jest ogromny i dlatego sprzedawca podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Kupujący mogą także sprawdzać bestsellery oraz nowości oraz obniżki na preferowany sprzęt. Zarówno amatorzy gry w tenisa, jak i zawodowcy wyszukają gadżety dostosowane do zdolności i nawyków prowadzenia gry. Kiedy ktoś po raz pierwszy będzie robić zakupy w takim punkcie sprzedaży i niekoniecznie wie, na co się zdecydować, to pomaga sprzedawca. Poza transakcjami można też dowiedzieć się ze strony, co wydarzyło się w dziedzinie badmintona a także tenisa, co jest znaczące dla osób uprawiających określone. Najbardziej znane są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety tenisowe z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 8 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać