PCO GROUP: Wyroby dla branży kinowej z przeróżnych dziedzin

PCO GROUP to firma proponująca produkty dla branży kinowej z przeróżnych dyscyplin. Dlatego można tu nabywać nie wyłącznie: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, zimne napoje z syropu i wody, słodkości i przysmaki, Pick & Mix, gadżety promocyjne, kubki do napojów i akcesoria, maszyny wraz z wyposażeniem, okulary trójwymiarowe, lecz w dodatku akcesoria powiązane z higieną. Są to: maseczki, przyłbice, kominy, środki do dezynfekcji i dozowniki, preparaty czyszczące, serwetki, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ściereczki, rękawiczki, a także w inne przyrządy, które służą w utrzymaniu higieny.

Wyroby są opisane na stronie, a jeżeli klient posiada jeszcze jakieś zapytania, to obsługa klienta udziela precyzyjnej odpowiedzi. Dla klientów ważne pozostaje, że mogą zamawiać wyroby personalizowane, w ramach marki własnej. Dotyczy to tak samo jedzenia, jak i maszyn oraz gadżetów jak na przykład podgrzewacz do nachos, a więc rzeczywiście wszystko w konkretnym miejscu stanie się w jednym stylu. Maszyny oraz wyposażenie do przyszykowania prażonej kukurydzy, placków z tortilli z serem i napojów z aromatyzowanym lodem sprawdzają się w obiektach kinowych oraz w obiektach gastronomicznych. Duży dobór maszyn do podgrzewania i chłodzenia zawiera urządzenia w dowolnych wersjach a także wymiarach.

Z tego względu można na przykład kupić maszynę do zrobienia placków z tortillą z serem luzem albo w odgórnie wyznaczonych przedziałach. Jako, iż obsługa sprzętów jest łatwa, nie sprawi nikomu kłopotów. Kupujący mogą także kupić mobilne blaty na popcorn i nachosy, sprawdzające się podczas imprez w plenerze. Na tego typu eventy można zamawiać także specjalnie zaprojektowane maszyny do lemoniady, podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do zrobienia waty cukrowej, lub siedzenia podwyższające. To wyraźnie pokazuje, że można zrobić wystarczające zakupy, co jest nad wyraz komfortowe i skraca czas
urządzania stoiska.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać