Nbot: innowacyjna aplikacja dla pośredników nieruchomości

Nbot to przełomowe narzędzie dla biur nieruchomości. Z zastosowaniem Nbot uzyskuje się dostęp do wszystkich ofert prywatnych i agencyjnych, z kompletem zdjęć a także z numerami telefonów z około dwustu portali. Jest to spore kompendium wiedzy, które sprawdza się zarówno w obsługiwaniu klienta podażowego, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dołączone do aplikacji kluczowe elementy procesu marketingowego wyjątkowo mocno usprawnią etap pozyskiwania ofert, a obsługa klienta poszukującego nieruchomości przeniesiona jest na niespotykany dotychczas pułap.

Tak nowatorskie wyjście jest bardzo pożyteczne. Wiodące zalety, jakie ma program dla rzeczoznawców majątkowych to: wysyłanie ogłoszeń ze wszystkimi fotografiami, z około 200 serwisów, wgląd do ofert prywatnych i agencyjnych z telefonami ze wszystkich portali, opcja natychmiastowego ustalenia telefonu do właściciela na podstawie oferty agencyjnej, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, bezzwłoczne zaktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, błyskawiczne oraz dokładne określanie kwoty ofertowej mieszkania a także wgląd do propozycji z uwzględnionymi danymi adresowymi oraz szczegółami ogłoszenia. Jest to w takim razie kompleksowe wyjście, jakie bazuje na intuicyjnej obsłudze.

Aplikacja dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych nie jest udostępniany klientom indywidualnym. Jest stworzony z rozmysłem o profesjonalnym zastosowaniu. Na witrynie internetowej narzędzia można zobaczyć, jak wyszukiwać oraz wysyłać ogłoszenia. Wiadomości są przekazane w sposób przystępny, a więc bardzo klarownie. Wystarczy zarejestrować nieodpłatne konto, by mieć do wszystkiego dostęp. Ogłoszenia można nad wyraz szybko zmieniać na własne i od razu wysłać do zainteresowanych, co wyjątkowo usprawnia realizację obowiązków przez pośredników nieruchomości.

Użytkownicy mogą także kontrolować, kto i w jakiej kwocie reklamuje te same domy, co pozwala funkcjonować sprawniej niż konkurencja. W programie umieszczone są wszystkie mieszkania prywatne wystawione od 2018 roku, a także ogłoszenia wystosowane przez agencje. Znaczy to, że zarejestrowany nie przeoczy jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 26 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać